Öğretmenlerimiz

Filiz ÜÇBİLEK

   Merhaba, 1999 - 2000 Eğitim-Öğretim yılından beri Özel Gündoğdu İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Çocukları ve öğrencileri çok seven bir öğretmenim. Torunum için de dahil yazıp bitirdiğim gibi çocuk hikayeleri yazmaktayım.
    5. sınıflar için Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Türkçe ve Matematik derslerini içeren  konu anlatımlı ve soru bankası olmak üzere iki kitabın yazarıyım.Zahide GÖKŞENLİ

Merhabalar, 1975 yılında Adana Öğretmen Okulu'ndan mezun oldum. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde lisans eğitimimi tamamladım. Meslek hayatım boyunca birçok eğitim içi seminerlere katıldım. 17 yıldır Özel Adana Gündoğdu Koleji'nde mesleğime devam etmekteyim. Çocukluk hayalim olan mesleğimi ilk günkü heyecanımla sürdürmekteyim. Çocukları çok seviyorum. Onları; Atatürkçü, çağdaş, insana saygılı, düşünen, araştıran, sorgulayan, çevreye duyarlı, üreten, ailesinin ve öğretmenlerinin gururu olacak bireyler olarak yetiştirmek en önemli hedefim olmuştur.EMİNE OYA ÖZER


Adana doğumluyum.1973 yılında Adana Kız Öğretmen okulundan mezun oldum Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Ön Lisans eğitimini tamamladım.23 yıl devlet okullarında görev yaptım.19 yıldır Özel Gündoğdu Okullarında sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Mesleğimi çok seviyorum.ÖZNUR GÖNENBABA   

Nevşehir  Öğretmen Okulu ‘ndan mezun olduktan sonra   Eskişehir Anadolu üniversitesi’nde  lisans   eğitimimi  tamamladım.   23 yıl devlet okullarında  görev yaptıktan sonra, çok sevdiğim öğretmenlik mesleğine 6  yıldır   Özel Gündoğdu Okullarında sınıf öğretmeni olarak  devam etmekteyim. Çalıştığım sürece, kendimi yenilemek ve geliştirmek için,  pek çok seminerlere katılıp sertifikalar aldım.  Öğretmenlik mesleği benim hem işim, hem de hobim oldu.  Çünkü, çocukları çok seviyorum. Kitap okumayı,  yeni yerler görmeyi, bilgimi  paylaşmayı, öğrenmeyi ve öğretmeyi çok sevdiğim için mesleğimi zevkle yapıyorum. Ülkesini, milletini seven, çevresine yararlı,  sorumluluk sahibi, Atatürkçü bireyler yetiştirmek  her zaman  en büyük hedefim olmuştur.

   
ÖZNUR ŞİMŞEK

   Merhaba, meslek hayatıma 1985 yılında başladım. 23 yıl yurdumun farklı şehir ve okullarında görev yaptım. 7 yıldır  da Gündoğdu Koleji'nde sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Mutluyum, gururluyum ve iyi ki de ben bir ÖĞRETMENİM.
Neslihan Gönlüşen

1964 Adana doğumluyum.1986 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakiltesi İngilizce öğretmenliğinden mezun oldum.1988 yılında Özel Adana Gündoğdu Kolejinde ingilizce öğretmenliği görevine başladım.27 yıl anaokulu ,ilkokul ve ortaokul olmak üzere çeşitli kademelerde öğretmenlik yaptıktan sonra son 3 yıldır ortaokul 5.sınıf müdür yardımcılığı yapmaktayım.


Uğur Yıldıztepe

1973 Malatya. İlk ve ortaöğrenim Adana'dan sonra Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. İstanbul Biligsayar Progracılığı eğitim ve ardından, ilk Devlet görevim Çorumda İlkokul Müdür yetk. Öğretmen ve sonrasında Halk Eğtim Merkezi Bilgisayar Öğretmenliği.. 2000 den sonra Gündoğdu Koleji Bilgisayar Öğretmenliği ile devam..

Osman Konu

1979 yılında Tarsus'ta doğdum.İlkokul,ortaokul ve lise öğrenimimi Tarsus' ta tamamladım. 2002 yılıdanda Gazi Eğitim Fakülresi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum.2003 yılında vatani görevimi tamamladıktan sonra 2010 yılına kadar Tarsus ve Mersin bölgesindeki dershanelerde Fen Bilgisi Öğretmeni olarak görev yaptım.2011 yılından bu yana Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaktayım.Yenilikçi eğitim uygulamaları ile öğrencileri geleceğin mesleklerine hazırlamak, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, eğitimde teknolojiyi kullanan bir eğitimci olarak Yağız Cansın , Masal Vera adında iki çocuk babasıyım.

AYŞE AYBİKE YEŞİL

1978 yılında İskenderun da doğdum.İlkokul ve ortaokulu İskenderun Demirçelik İlkokul ve Ortaokulu'nda tamamladıktan sonra liseyi Abdulkadir Paksoy Kız Lisesi'nde bitirdim.1999 yılında Çukurova Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü nden mezun oldum.Aynı yıl öğretmenlik hayatıma Adana Gündoğdu Koleji'nde başladım ve hala aynı kurumda öğretmenlik yapmaya devam etmekteyim.Evliyim ve 9 yaşında bir kızım var.

Sefa Erhuy

1993 Adana doğumluyum.Çukurova Üniversitesi Matematik Bölümünden mezunum.Gündoğdu ailesine bu sene katıldım.Teklonojiyi yakından takip ediyor ve bunu iş hayatıma yansıtmaya çalışıyorum.Sürekli kendimi mesleki alanda geliştirmeyi amaç edindim.Gündoğduda çocuklara içimdeki matematik aşkını aşılamayı kendime amaç edindim.

Fatih Yula

1981 Erzurum doğumluyum.İlkokul,Ortaokul ve lise eğitimimi Adana'da tamamladım.2000yılında Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümünü kazandım.2006yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tezsizyüksek lisan yaptım.2004 yılında öğretemenlik mesleğine başladım.2013 yılına kadar bazı özel okul ve dersanelerde görev yaptım.2013 yılından itibaren Gündoğdu kolejinde öğretmenlik yapmaktayım.Evliyim ve bir oğlum var.

Hatice Kuyluk

1984 Adana doğumluyum. 2002 yılında Ayşe Atıl Anadolu Öğretmen Lisesi,2007 yılında Dicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakütesi Matematik bölümünden mezun oldum.Tezsiz Yüksek Lisans eğitimimi İnönü Üniversitesinde tamamladım.2009-2010 yılında Gündoğdu Kolejinde Stajyer öğretmen olarak görev yaptıktan sonra dershane veözel okullarda çalıştım.2017-2018 Eğitim öğretim yılı itibari ile Gündoğdu okullarında tekrar görevebaşladım. Branşımla ilgili Yüzme ve snowboard ilgilendiğim spor dallarıdır. Evliyim ve 1 kız çocuğuna sahibim.alternatif öğretim yöntemlerini araştırmayı ve üretmeyi severim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder